Kedimin Arka Ayağında Tüy Dökülmesi Var

nemos_world

Arkadaşlar şimdi farkettim kedimin arka ayağında çizgi halinde tüy dökülme var ne olabilir sizce

4 CEVAP

nemos_world

@Senacesur daha önce tüy vardı, kaşımıyor orasını normal derisinin renginde bölgede kızarıklık da yok, veterinere attım fotoğraf cevap bekliyorum, birden görünce korktum, cevabınız için teşekkür ederim

Lils

Yara gibi geldi bana. Başka yerde daha görürseniz ya da birkaç hafta içinde geçmezse veterinere gösterin bence.

Senacesur

Belki orda tuy cikmiyordur. Daha once tuy vardi da sonradan mi dokulme oldu? Kizariklik vs var mi orayi isirmaya falan calisiyor mu? Eger sonradan dokulduyse ve kizariklik varsa ve de isirarak kasimaya calisiyorsa mantar olabilir veterinere goturmeniz gerekebilir. Bildiklerim bunlar.

nemos_world

Veterinerimiz kenacort a krem önerdi, deneyimlerimi paylaşırım