Kedim Çok Saldırgan

Sedabekir

Merhaba herkese :) kedim veterinere gittiğimizde aşırı saldırganlasip herkese saldırıyo tırnaklarını havluyla sımsıkı tutup kesiyolar dün veteriner hekimin üzerine çiş yaptı :(( onu nasıl sakinlestirebilirim gitmeden önce sakinleştiren maltlar işe yarar mı sizin kullandığınız yöntemler var mı ?

20 CEVAP

Mehmetneroo

Nero da öyle inanır mısın evde kendisine ne yaparsan yap çıt çıkarmaz ama ev dışı her yerde deliriyor

aynen bizimkinin de dusuyor. Tirnaklari hassas galiba bazi kedilerin. Ben kestigimde daha degisik gorunuyodu sanki parcalanmis gibi kat kat gozukuyo. o yuzden hc dokunmuyrm. Bikac aydir hc kesmedim sorun olmadi. Insallah hep ii gider boyle. Tirnaklar icin yaglar falan vardir belki tam bilmiyrm ben de drnemedim.

Soyulma vitaminsizlikten falan da olabilir aslinda.

LLale

Benim kedimde öyle ve hicbirsey işe yaramıyor

Burakeyup

Ben genel de uyku halinde iken kesiyorum o zaman fazla saldırgan olmuyor ama anlayana kadar 1 patisini anca kesebiliyorum