Kedim Kilolu Mu?

RioLeo

Merhaba, 5.ayına yeni giren erkek kedim 3.2 kg çıktı. Kimileri çok kilolu olduğunu kimileri de normal olduğunu söylüyor. Sizce bu durum normal mi?

8 CEVAP

Warriorsans

Olması gerekenden biraz fazla

simbakedi

orhdoner

Biraz kilolu aslında vücut yapısına göre de değişir karnında fazlalık varmı belli olur ona göre anlaşılır

Palyaco

Kilosu ideal 5 aylık olmuş

Senacesur

Cok da kilolu degil bence benim kizimda 6 bucuk aylik neredeyse ve 2.649 gram. Asiri da degil yani onemli olan saglikli bir sekilde kilo almasi.

Dobbyko

Benim kedim 5.5 aylık 3441 kg hekimimiz gayet iyi kilosu dedi korkmayın bence. Erkek kediler dişilere göre her zaman önde gider.

MonikaveTori

Gayet iyi bence bizimki british erkek olduğu halde zayıf

silaengiin

5 bucuk aylık kedim 4.200 kiloya sahip 🥲