Kedi Cam Yatağı

blue_hpood

arkadaşlar bizimki camdan dışarıyı izlemeyi çok seviyor, bi cam kenarı yatağı alacağım ona fakat kaliteli bi şey almak istiyorum, hemen kopmasın ve sağlam, rahat olsun istiyorum. kullanan varsa link paylaşabilir mi? mümkünse ayrı yazın, sansürleniyor:P

6 CEVAP

Bizim var yatağımız.çok pahalıya almadım ama 2 kediyi birlikte taşıyor . Çok memnunum ben.
https://ty. gl/614tfsouel
g harfinden önceki 2 boşluğu silerseniz ürünü görebilirsiniz :)

blue_hpood

teşekkür ederim:))

Rica ederim :)

duman_cat_world

Milaluna’nın kedi malzemelerini tanıttıkları videoda cam yatağı da göstermişlerdi bayağı sağlam. Youtube’dan bakabilirsiniz :)

Palyaco

Bende almayı düşünüyorum bende bakicam yüksek yerlerde yatmaya bayılıyor

gulsundusmez

ben yüksek bir dolap koydum birde tırmanma evimiz var üstüne çıkıp dışarıyı izliyorlar