Yuva Arıyorum

Sercan111

Ankara içinde yavru kedilere ömürlük yuvalarını arıyoruz. İlgilenen olursa" sıcak yuva arıyoruz" ilanlı başlıktan iletişim numaralarına ve kedilerin fotoğraflarına bakabilir.

5 CEVAP

Renklipati

Guncell
inşaAllah çabucak sıcak yuvaları olur 🙏

diablerose

hic hayvan sahiplendirmedim. ne surede sonuc aliniyor bilen var mi

Renklipati

Şans nasip işi bazan kısa sürede bazanda hiç alınmıyor elimizde büyüyüp gidiyor.
Çıkan talipliler oluyor ama güven vermiyor oyuncak niyetine alıyor gibi can değil de azıcık sever sonra sokağa yada geri veririz niyetine alıyor

diablerose

bence bakamayacagini anlayanlar sokaga birakmayip kimden sahiplendiyse once onu aramali. o olmazsa baskasina sahiplendirmeli. sokaga birakmak asla bi cozum gibi gorulmemeli. aklim almiyor sokaga birakmayi

Renklipati

Keşke öyle düşünseler,bir anne doğum yaptı 4 yavru oldu 2,5 emzirdi anne baktım o süreçte sokak görmediler 4 yavruyu 10 gün içinde eş dost sayesinde sapiplendirdim 3 tanesi meğer çok iyi yere gitmiş 1 tanesi malesef araba çarpması sonucu ölmüş, göya evden kaçmış öyle olmuş dediler oysa almış 1 ay bile dolmadan sokağa atmış,var bu tip vicdan yiksunları