Kedi Göz Akıntısı

MonikaveTori

Erkek kedimin gözlerinde akıntı oluyor çay demiyle siliyorum ama düzenli bir şekilde gözleri akıyor bunun için önerebileceğiniz bir şey var mıdır? Veterinerimize danıştım normal ama bir tık fazla dedi bir şey önermedi. Bir daha ki gidişimde tekrardan sormayı düşünüyorum.

4 CEVAP

Lils

Cins kedilerde genetik hastalık bu özellik. İnsanlar sevimli diye takmıyor ama hasta kediler üretiyorlar. Kedinizin gözü akacak çünkü genetiği bu ileride daha da artabilir. Haftada birkaç kez çayla pansuman yapmak yeterli

Felysıne macun kullanabilirsiniz.Ben kendi veterinerimden Vetriline Felysıne aldım direk kesti akıntıyı.

Benim kedimde ayni durum söz konusu surekli ve tek gözü akıyor veterinere sorduk mevsimsel olabilr demisti damla verdi kullandım ama halen akmaya devam ediyor arkadaşında dediği gibi cins kedilerde olabiliyormuş endişelenecek birsey yok die düşünüyorum ama yinede veterinerinize danisarak hareket edin

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda 🙏 Ben de olduğu zaman çay ile siliyorum gelen geçiyor başka benim kullandığım bir temizleyici yok diğer arkadaşların vardı temizleyici ürünleri yazarlar birazdan ☺️