Yaş Mama Ne Zamanlar Verilmeli?

SymaKrac

Yaş mama verirken neye dikkat etmek gerekir ve ne zamanlar verilmeli?

3 CEVAP

orhdoner

Yaş mamanın içeriği çok önemli hayvansal türevler gibi şeyler yazanlardan uzak durmalı ve haftada iki kere veriyorum ben ama kişiden kişiye değişiyor herkes kendisine göre veriyor ben ND ve schesir kullanıyorum çok memnunum ayrıca evde de hazırlıyorum haşlama et tavuk gibi onlar daha sağlıklı tabiki huzurlu mutlu uzun sağlıklı ömürler dilerim paticiğinizle beraber 🙏

hannnngggg

yas mamanın fazlası zarar degil bence doğalarında zaten av hayvanları sürekli hergun biz aynı yemeği yesek hos olmazdı o yüzden sık sık verilmesini faydalı buluyorum şahsen farklı görüşlerde mevcut su ihtiyacını yas mamadan karşılıyor çöl hayvanları cunku kediler, ayrıca kalitesine de önem veriyorum hayvansal ürünler gibi muallakta bırakan markaları tercih etmiyorum et oranı yüksek olmalı schesir nd nutrifeline gimcat kedimin sevdikleri arasında

Lils

Haftada 1-2 verilmeli bence. Hepsini bir arada vermiyorum ben buzdolabında 72 saat bekletebilirsiniz. Bence en iyisi ikiye bölüp birazını sabah kalanı akşam vermek (ya da kalanı yarın sabah vemek) schesir,gimcat, felicia(konserve olan-poşet olan kötü-) vets plus