Mystic Yavru Kedi Maması

Kullanlar var mı memnun musunuz

3 CEVAP

orhdoner

Ben kullanmadım ama kullanan çok kişi var çok memnun olduklarını söylediler ☺️

Bademisko

Bizde kullandik somonlu memnun kaldık tanecikleri küçük yavrularfa faydalanabilir, su an proplan derma ile devam ediyoruz çünkü tüy dökümünü azalttı bizde

Lils

7 ay kullandık memnunuz. Şu an kalan son 800 gramı başka bir marka ile karıştırıyorum. Yeni mamaya geçeceğiz. Uzun süre kullanmanızı tavisye etmem. En az yılda bir en fazla 3 kere markayı değiştirin bence. Mystic gibi düşük segment mamalar pek iyi değil.