Göğüs Tasması Nasıl Takılır

DidemCan

Şila'yı Bahçede dolaştırmak için böyle bir göğüs tasması aldım takmaya çalıştım ama beceremedim. Nasıl takılıyor??

17 CEVAP

TarcinBey

Yolculuğa cikicam ve o yüzden almak zorundayim takma gibi çözülmeyen sorunu mu var tavsiye eder misiniz etmez misiniz :/

Cotontzu_Siri

TarcinBey
Bir petshoptan deneyerek alın. Sonra boşuna almış oluyorsunuz.

akitalove

Kucuk halka bogaz kısmına büyük halka gogsune gelicek sekilde takılıyo

DidemCan

Denedim ama o ip kısmı göğüsüne gwliyo ve aşağıda kalıyo ipten tutarken ip bacaklarının arasından çıkıyor

Cotontzu_Siri

Kayışın takılı olduğu yeri ensesine denk getirerek kafasından geçirin, sonra ikili deliklerden patilerini geçirin

KedimVar

Tasmanın olduğu kısım sırtına denk gelecek. Yan yana duran iki küçük delikten de Patilerini geçirin.

DidemCan

Yan duran iki küçük delik bış bir şekilde sırtına geliyormuş öğrendim. Ama sürekli içinden çıkmaya uğraşıp kendini yerlere vuruyor nasıl alıştırabilirim??

Cotontzu_Siri

Siri de yapıyordu :D dikkatini dağıtın

nyancat

Benim kedim tasmayı takınca yerden kalkmıyordu tasmayı elimden bırakıncada fırlayıp saklanıyor sevmiyorlar :(

Cockie

Ben de bugün aynı tasmadan aldım ve takamadim

Bende takamıyorum

betulaltundal

Ben de takamadım içinden çıkıyor hemen :/

KedimVar

Tasmada bir sorun var demek ki :/

Cotontzu_Siri

Siri de çıkıyordu ben de bunlardan aldım:
Resim açıklamasını girin
Büyük gelince çıkıyorlar

DidemCan

Büyük geldiği için çıkıyor. Bugün dışarı çıkardım dışarıda bir şey yapmadı. İki küçük delik yukarı gelecek şekilde takılıyormuş :D