2. El Kedi Eşyaları

Arkadaşlar merhaba kedi sahiplendim ve şöyle söyliyeyim kedi kumu tırmalama tahtası taşıma çantası falan almak istiyorum yani kullanmadığınız veya kedinizin beğenmediği mamaları almak istiyorum uygun fiyatlı yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler (bu yazıyı paylaşmakta iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum ama ayrı ayrı alma gibi bir durumum yok köyde yaşıyorum zaten ve sağlıklı bir yavrum olsun istiyorum) söylediğim gibi kullanmadığınız ürünleriniz kumu, kabı, maması falan. Umarım anlayışla karşılarsınız teşekkürler. 🤭

11 CEVAP

yalkuzak

merhaba, sahiplendiğiniz kedi hayırlı olsun. istediğiniz ürünler hep sakıncalı çünkü kedilerin direkt temas kurduğu ve taşıyıcı olabilecek eşyalar. t r e n d y o l da set halinde satılıyor ve daha uygun oluyor, bir süre indirimlerini de bekleyip takip edebilirsiniz. sizi anlıyorum, bir cana evinizi açmak için varlık sahibi olmak gerekmiyor ama henüz yolun başında sıkıntılarınız varken -ki bence bunlar en ufak masraflar- ileri dönemlerde yapmanız gereken masraflardan haberiniz vardır umarım. aşılar, mama, kum, hastalık durumları filan derken daha çok zorlanacağınız durumlar olabilir. o yuzden biraz imkanlarınız dahilinde hazırda her zaman biraz para bulundurmanızı tavsiye ederim. birlikte güzel, sağlıklı günleriniz olur umarım, hayırlı olsun tekrardan.

simbakedi

dolapta satılıyor böyle şeyler. ama geldiği zaman iyice yıkamayı unutmayın. hatta kum kabını 0 alın ki hastalık vs bulaşmasın

hannnngggg

bence alısveris sitelerine bir bakın uygun fiyata 0 almak daha mantıklı içerisinde taşıma çantası oyuncak tırmalama tahtası tuvalet gibi ihtiyaçlarını karşılayan paketler oluyor inceleyebilirsiniz

blue_hpood

hepsini topluca satın alabilirsiniz, internette topluca yazarsanız çıkacaktır. ayrıca kaliteli mamalar pahalıdır, biraz harcama yapmanız gerek.

Evet dolap satıyor ama ayrı ayrı alınınca çok fazla miktar oluyor ben her şeyini almak istiyorum toplu ve uygun fiyata olmasıni istiyorum. Teşekkür ederim

Merhaba letgo da daima oluyor böyle ilanlar çok az kullanılmış onları alıp dezenfekte edip kullanabilirsiniz kum kabini çamaşır suyuyla yıkayın tüyü kadar ömrü olsun

duman_cat_world

Dolap’tan falan bakabilirsiniz. Ancak kum kabı kesinlikle sıfır alın çok saha hijyenik. Kaliteli bir mama için biraz harcama yapmanız gerek ki, kediniz sağlıklı olsun. Ayrıca evde bol bol yaş mama yapıp verebilirsiniz 😻 Hayırlı olsun 🙏

Palyaco

Dolap ve letgo ikinci el uygun fiyatlı bulursunuz uygun satan kişiler var sadece tuvaletini sıfır kapalı alın her sene tuvalet alt kısım değişmesi gerekiyor

gulsundusmez

adresini telefonunu yaz ben sana set halinde internetten sipariş vereyim gelsin ama her kargo özellikle mng sürat geliyor mu?

gulsundusmez

mesaj olarak atarsan ben çıkıcam buradan göremeyebilirim

diablerose

en temel ihtiyaclariniz:
mama (mama kabini evde kullanilmayan cam/seramik/porselen/celik bi kapla para odemeden halledersiniz, su kabi da ayni sekilde ama mamaya harcama yapmak sart gibi)
kum (vancatin sitesinde satilan outlet kumlara bakin, 20 kilosu 43 lira olan bi kum satiolar. o kumdan 2 tane alip 4 tane de ucretsiz numune mama atin sepete, sizi en az 5 ay götürür 40 kg kum, kargo bedavaya gelir ve 400 gram da mamaniz olmus olur)
malt (buna da para harcamaniz sart gibi)
tasima kabi (internette cok uyguna var. ömürlük bi ürün, harcama yapmaya deger kesinlikle, 50 liraya bulabilirsiniz)
kum kabı (20 liraya buyuk bi leğen de alabilirsiniz. ama en temel acik kum kaplari kurekle beraber 30 lira)
oyuncak falan almasaniz da olur illa biseyin hediyesi olarak denk geliyor. o surecte aluminyumdan top yapin cilginlar gibi oynasin. sarj cihazinizi sallayin oynasin.