(Hassas Resim) Dışkıdaki Beyazlık

citirbebegim

İyi geceler, resim için kusura bakmayın şimdiden.
Dışkıda mukus ile ilgili bir soru açmıştım geçenlerde, veterinere resmini attığımda dışkıda mukus tehlikeli bir durum değil demişti. Bu defa böyle bir beyazlık gördüm, iltihap gibi sümüksü gibi bilmiyorum nasıl tarif ederim. İç dış parazitleri 1,5 ay önce oldu, karma ve kuduz oldu. Hareket durumu çok iyi bir halsizliği yok. Su içmesi, mama yemesi de çok iyi. Ama bu dışkıdaki şey neden oluyor, daha önce yaşayan var mı?

7 CEVAP

Bademisko

Parazit bana sorarsanız, sokak canlarında aynı diskiyla karşılaşıyorum iç parazit hapından hemen sonra veya 1,2 gün sonra, siz yine veterinerinizi bilgilendirin.

emreovec

Bu arada bence dışkısı da çok normal değil. Bir veterinere danışın.

orhdoner

Bizde de olmuştu daha önce 1 kere veterinere söyledik ciddi birşey değil dedi birkaç defa daha olursa o zaman getirin dışkı örneği alınıp teste göndeririz demişti çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda 🙏

citirbebegim

İçim rahatladı biraz, çok teşekkür ederim 🙏🏻 İlk kez bu gece gördüm bu beyazlığı tekrar ederse o zaman veterinere götüreyim. Allah razı olsun, miniğinizin ömrü uzun olsun 🌸

orhdoner

Amin sizden de Allah razı olsun cümlemizden 🙏 Amin çok teşekkür ederim siz ve yavrunuzun da uzun, sağlıklı , huzurlu , mutlu ömürleriniz olsun inşallah her daim bereketli olsun yuvanız ☺️

citirbebegim

Bademisko
Yarın resmini atayım ben o zaman veterinere umarım iç parazit değildir 🥺

citirbebegim

Emreovec
Dışkısında sabahtan beri yumuşama başladı. Mukus durumu vardı, veteriner sıkıntılı bir durum değil dedi. Şimdi böyle beyaz renk görünce iyice şüpheye düştüm. En iyisi yarın veterinere götürmek.