Brit Premium Yavru Kedi Maması

Kullananlar memnun mu önerir misiniz

4 CEVAP

orhdoner

Brit care kullanmıştım daha önce bir kere aldım ishal yapmıştı diye bir daha almadım premium kullanmadım

Prenseslady867

Genelde ishal yaptığı ile ilgili yorumlar vardı cesaret edemedim

Palyaco

Brit premium vitamin değerleri cok iyi kullanabilirsiniz brit care den se uzak durun derim brit bremiun kullanın

gulsundusmez

pek iyi bir mama değil.içerik olarak iyi mama demek daha az veterinere gitmek daha az masraf demek mamadan kar edelim derken aslında veterinerlik masrafı çıkıyor karşımıza