Kedim Kumunun

delaquant3

Hepsini bir yere topluyor ve bir daha yapacak bir şey bırakmıyor. kabın yarısı kum dolu. Kum miktarının yeterli olduğunu düşünüyorum.En arkaya dayıyor tüm kumu. 5 dakika uğraşıyor tüm kumu itelemek için. Ne yapacağım? 😄

1 CEVAP

simbakedi

miktari artirin. benim kedim 16 L kumda bile 5 dk kaliyor icerde. daha da azaldikca daha uzun sure icerde kalip butun kumu tek yerde topluyor. miktar arttikca daha az oluyo bu durumlar