Köpeklere Köpek Maması Dışında Neler Yedirebiliriz

Eemrah

Köpeğimin cinsi nedir bilmiyorum Kalın Yazıresim yükledim cevaplarsanız sevinirim

3 CEVAP

diablerose

tuzsuz baharatsiz et tavuk balik yumurta vb

Aleynademirtas

Ben arada haşlanmış et ve tavuk veriyorum daha küçük olduğu için çok çeşitli besleyemiyorum haftada bir gün kefir ya da ev yapımı yoğurt veriyorum

irmtnc3

Kefirli ekmek veriyorum hem bağırsak florası destekleniyor aynı şekilde yoğurtlu ekmek Tavuk veya kemik haşlayıp suyuna ekmek katıp veriyorum ve kıkırdak ilık ayıklayıp içine atıyorum Yaş mama veriyorum o şekilde