Kedime Ne Olmuş

e234567

kedimin neyi var ne yapabilirim. bacı böyle olmuş yeni fark ettim ağzı da öyleydi ama arkadaşım benim kendimde ne var bir şey yoktur denişti

11 CEVAP

Duygukckk

arkadaşınız umursamazca benim kedimde de var bir şey değildir demiş ancak uyuz ya da mantar olabilir kendisi bir hekim değilse ya da veteriner hekime götürmediyse kafasına göre karar vermesin hekime gitmenizde fayda olacak mantar veya uyuzsa vücudunun farklı taraflarına da ulaşacaktır geçmiş olsun

Renklipati

Kesinlikle veterine götürün büyük ihtimalle mantara benziyor daha fazla yayılmadan vet.in girmesi gerekiyor..benim kedimde de var bişey yok diyen arkaşınızada pes doğrusu.. alerjik durum da olabilir ama mantara daha fazla benziyor çok geçmiş olsun

Oscar06

Acil veterinere götürseniz çok daha iyi olur çünkü umursanmıycak bir durum değil en sağlıklısını veteriner hekimi karar verir ona göre ilaç tedavi süreci olur

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Acilen veterinere götürebilirseniz daha iyi olur çünkü birşey yok gibi degil yani

mervedoganay

Geçmiş olsun. Mantara benziyor umarım değildir :(

Warriorsans

Çok geçmiş olsun. Arkadaşınızın umursamaz tavrı hiç hoş değil. Bir veterinere götürmekte fayda var umarım mantar değildir

LLale

Bence kesinlikle mantar benim kedimde de çok geç farkettik hala tedavi oluyor ve sürekli yayılıyor

Mantar olmuş sanırım. Geçmiş olsun

diablerose

arkadasinizla cok gorusuosaniz belki mantari ya da her ne ise kediden alip size tasimis olabilir, sizden de kediye gecmis olabilir. aynisi dedigi icin boyle bi tahmin yuruttum.

Palyaco

En iyisi veterinere goturun en iyi cevabı verir size

Lils

Egzamaya benzettim. Mantara olabilir. Veterinere danışmak en iyisi