İzmir Veteriner Önerisi Lütfen Acil

e234567

bucada ikamet ediyorum ama otobüsle ulaşım sağlayabilirim işine bilen bir veteriner arıyorım yakınımda bir veteriner var ama sikayetimvar sitesine orası hakkında yanlış yeşhis sonucu oğlunu öldürdüğünü yazmışlar nolur yardımcı olun kedim mantar olmuş sanırım onun için gitmem lazım lütfen bildiklerinizi önerin

4 CEVAP

Renklipati

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/92093-izmir-veteriner-onerisi

Soru cvp kısmında vardı belki yardımcı olur size

LLale

Göztepe metronun çok yakınında totem veteriner kliniği var ben memnunum

C_Crn

Buca koop’ta Mypet veteriner kliniği var. Erman Hocam alanında çok iyi.

gulsundusmez

benim veterinerim 10numara asla ticari bakmaz 200 kedimi kısırlaştırdı, 50'ye yakın kedimi iyileştirdi , 3 kedime kırık ve fıtık ameliyatı yaptı. Borvet