Fitmin Kitten

nburcud

Bu markayı yeni yeni keşfediyorum çok fazla kullanan yok sanırım ama bana çoklu alımda fiyat performans ürünü gibi geldi bilgisi olan var mı içeriği doğru mudur?
İçerik:
Et (% 24 kurutulmuş tavuk,% 20 taze tavuk,% 19 taze domuz karaciğeri,% 8 kurutulmuş ördek,% 5.6 kurutulmuş balık - morina, conger ve sardalya,% 1.7 kurutulmuş domuz eti ve sığır eti), tavuk yağı, patates, yeşil bezelye, tavuk yumurtası, pancar posası, elmalar, kurutulmuş Saccharomyces cerevisiae inaktif maya, bira mayası, peynir altı suyu, keten tohumu, soğuk preslenmiş Norveç somon yağı, bitkisel kompleks (ısırgan otu yaprakları, karahindiba yaprakları, papatya çiçeği% 0.17, limon otu, ıhlamur çiçeği), mineraller, hindiba kökü, goji meyvesi% 0.2, zencefil kökü% 0.1, yucca shidigera.

2 CEVAP

Palyaco

İçeriği bu kadar karışık mama kullanmam tabi bu sizin biliceniz

simbakedi

gayet guzel icerigi var. sadece 10kg disinda bulamadigim icin almadim kedime. 2kg olsa alip denerdim kesinlikle