Kedinizin Sevdiği Müzik Var Mı?

Jean

Arkadaşlar kedinizin hoşuna gittiğini hissettiğiniz müzikler oldu mu? olduysa bunlar nelerdir? Videolar da olabilir ama benim oğlan her şeyi izliyor zaten pür dikkat. o yüzden müzik önerirseniz daha iyi olur

22 CEVAP

Warriorsans

Benimkisinin hiç umurunda olmuyor böyle şeyler

Muezzabalim

Bizimkilerden biri erkek olan kedim TRT çocuk çizgi filmlerinin müptelası 😂 Ayrıca telefonda sabah alarm çalınca telefona dokunup alarm kapatıyor uyanık biz uyanmayalım diye😂 Dişi olan kedim hiiiç TV umrunda değil onun favorisi mausun gezinen okunu yakalamak 😻

Gimlihanim

You tube dam sakinleştirici müzikler açıyorum. Epey seviyor. Bir de çizmeli kedi izliyor. İlgisini çekiyor 😅😅

Renklipati

Efkan Şeşen in ıslık müziği var
Polyus hka polye bunu çok dinlerim kedimde çok seviyor ıslık sesi olduğu için dikketini çekiyor ayrıca meditasyon müziği gibi dinlendirici tavsiye ederim

duman_cat_world

Laptopta çalışırken kullandığım maus aracılığıyla laptop ekranında gezinen oku pür dikkat izliyor🤗

Müzik başlı başına bir tutkudur benim için.. artık alıştım taramaya başlamadan önce klasik müzik açıyorum mozart falan. Müzik çalarken taranıyor çok keyifleniyor 😻 Ayrıca piyano çalıyorum ben çalarken üstüne çıkıp tuşlara basarak çıkan farklı sesleri dinliyor birlikte konser veriyoruz 😅

Tam bir müzik kedisi benimki 😍

Islık sesini seviyorlar bir de kalimba çalınca çok hoşlarına gidiyor

Lokumcukk

YouTuba İngilizce kedi müzikler yazın orda çıkan ninnimsi müzikleri seviyor Onun dışında kedim tam bir sanat düşmanı müziği kapatmazsam önce miyavlıyor durmadan sonra gelip üstüne oturuyor ses gelmesin diye

nurokuducu

Sevdiği bir müzik yok ama futbol maçı izlemeyi çok seviyor. Ne zaman maç başlasa odanın ortasındaki sehpanın üzerinde oturup hakem son düdüğü çalana kadar izler :)

orhdoner

Bizimkilere ben söylüyorum onlara şarkı onlar da bana ters dönüp sevdiriyorlar dinledikleri müzik yok açıkçası yani hiç denemedim varsa tavsiyeler diğer arkadaşlardan gelir ☺️

Palyaco

Okadar müzik dinlerim hiç dikkat etmedim bundan sonra dikkat edim

Jean

Benim oglanda alarm calinca, telefon calinca bana farkettirmeye calisiyor. Haberim yok saniyor

blue_hpood

türkü sevmiyor ona eminim de ne seviyor bilmiyorum😜

gabomb

Ne zaman gitar çalsam gelir önüme oturur beni izler.

Superisi814

Merhaba,
Bir tane benim uydurduğum sarki var , onu seviyor.Ne de olsa kendisi icin uydurdum ve söylüyorum 😊Klasik müzik seviyor , Turkish March mesela, bir ara yunuslarin sesini seviyordu bu ara dinlemiyor , doğa seslerini seviyor.Hayatta tv izlemez , kedi meditasyon müziklerini sevmez.😊 Bir de yağmur yağdiginda dinlemeyi cok seviyor😊

Dobbyko

Benimki müziklerden asla anlamazdı döner giderdi bu aralar ben mutfakta müzik dinleyerek yemek falan yapıyorum (öyle hangi müzik denk gelirse) oda gelip halıda uyuyor müziği kapatınca uyaniyor hemen. Bide kalimba çalıyorum ben ama dobby hemen kaçıyor artık sesini duyar duymaz 😂 bıktırdım galiba çocuğu 😁