Wobbly Sendromlu Kedisi Olan Var Mı Aranızda Acaba???

Ayssgul

Merhaba benim wobbly sendromlu bir yavrum var aşırı hareketli sürekli bir yerler çarpıyor ani tepkileri oluyor sinirli bi yapısı var evet kendini sevdiriyor sevdirmiyor değil hatta çok sevdirir ama tırnak çıkarma huyunu değiştiremedim sinirlendi mi tırnaklı pati atıyor maalesef ayrıca kesinlikle yalnız kalamıyor çok korkuyor panikliyor sürekli birisi olsun istiyor yanında yemek yemesi su içmesi tuvaleti hepsine biz yardım ediyoruz kendisi yapamıyor denge kuramadığı için mecbur uyurken bile odada yaşnız kalsa bir kaç dk bile uyanıyor sesleniyor hemen acaba wobbly sendromlu kedilere özgü bir durum mu bizim yaşadığımız yoksa karakteri mi öyle yavrumun???

8 CEVAP

orhdoner

Kıyamam ya Allah bir an önce sıkıntılarını alsın götürsün inşallah Allah sizden razı olsun ne güzel yuva olmuşsunuz annelik yapıyorsunuz ne mutlu 🙏 Allah yardımcınız olsun dualarımız sizinle her daim siz de sağolun miniğimiz inşallah Allah’ın mucizesi ile şifa bulur 🙏

sultansbutler

kedi ve köpeklerde anneden çok önce ayrılan yavrularda davranış bozukluğu görülme olasılığı çok yüksek. kendi huyu ve hastalığın verdiği çaresizlik de birleşince bence sinirli olması normal. tüyü kadar ömrü olsun engelli bir cana bakmak kolay değil.

orhdoner

Benim bir bilgim yok bu konuda çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda 🙏 Ama bazı kediler öyle olabiliyor bizim dişi kedimiz de öyle yapıyor hala aniden pati atıyor sinirlenebiliyor bir bakıyorsunuz birden aniden birşey olmasa da panik yapıp kaçabiliyor sokaktan kalma heralde hala atlatamadı sanırım

Ayssgul

Çok sağolun🙏🏻 Sokakta hiç kalmadı benim yavrum direk anne altından almıştık 10 günlükken hastalık serüvenimiz başladı sonrasında tam iyileşti derken wobbly sendromunu öğrendik yani hiç dışarı ile bi bağı olmadı kardeşleri annesi ile bile hastalıktan gözünü açıp vakit geçiremedi ki yavrum 😕

Ayssgul

Amin çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için o bize can oldu biz ona 😌😌

Ayssgul

Güncel

Jean

Guncel

Ayssgul

Güncel