Kedimin Dişi Düştü

nburcud

Oyun oynuyorduk sonra elimi ısırdı ve dişi koltuğun üstüne düştü.Bu sıralar çok uyuyor halsiz diş dökme sebebiyle olabilir mi?Ve bu kadar kanayarak düşmesi normal mi

8 CEVAP

orhdoner

Normal diş dökümü aşamasında ve dişler çıkarken halsizlik iştahsızlık oluyor geçmiş olsun ne mutlu ☺️

nburcud

@orhdoner yemek yemiyor sürekli uyuyor diye endişelendim normalde çok hareketli bebek ve ilk kez böyle bi şeyle karşılaştım.Çok teşekkürler❤️

orhdoner

Dişlerinden dolayı acıyıp kaşındığı için yemek yiyemesi normal biraz yaş mama bu sıralar daha yumuşak şeyler vermeye çalışın sağlıklı huzurlu mutlu uzun ömürler dilerim paticiğinizle beraber 🙏

orhdoner

Rica ederim ne demek 🥰❤️

nburcud

Çok sağolun 🙏

Palyaco

Kanama biraz fazla gibi geldi bizimkinde böyle olmamıştı elinizi işerken birdenbire çektiniz elinizi

Palyaco

Isirirken pardon

nburcud

Birden çekmedim aslında kendisi çekti nasıl oldu tam anlayamadım