Cinsi Nedir

Baliminannesii

Babam sokakta bu kediyi bulmuş. Peşini bırakmadığı için de kıyamayıp eve getirmiş. Sokak kedisi olduğunu biliyorum ama tek gözü mavi diğeri yeşil. Cinsi ne olabilir?

14 CEVAP

irmtnc3

Çok güzel maşşallah Kürk rengi colico 3 renkli kedi diye geçiyor Gözlri de Van kedisi gibi Van kedisi+colico birleşmiş bu çocuk çıkmış çok güzel 😻😻😻

Lils

Van kedisi ama calico desenli :) ayrıca çok güzel bir kız

Renklipati

Heterokromi melanin (pigment) fazlalığı ya da eksikliği sonucu oluşuyor. Bu kalıtsal olabiliyor ya da genetik olabiliyor.. insanlar da olduğu gibi kedilerde daha fazla olabiliyor..Tekir kürkü ise calico minnoşun..göz renginin sebebi ise dediğim gibi heterokromi den dolayı..

ZeynoB

Çok güzel bir kedi maşallah. İnşallah ömürlük yuvası olursunuz tekrar sokaklara dönmez yavrucak.

diablerose

yaa kiyamam :)

Cubik

Çoook güzellll bir miyavvvv maşallah

Uff güzelliğe bak:)

Superisi814

Ay ne guzel kalpli bir babaniz var..😊 Cok mutlu oldum..
Ah ya keske canlarin tumu babaniz gibi kiyimsiz insanlara denk gelse..
Sorunuzu yanitlamislar zaten.
Patililerle renkli hayatiniz kutlu olsun, mutlu olsun..🐾💕

Suveyder

Maşallah çok tatli bir kediymiş❤🐈

Gimlihanim

Yaa çok güzelmiş ama 😻😻 iyi insanlar, iyi ki varlar diyeyim ben de o zaman. Sağolsun babanız 🙏🏻 Sorunuza zaten cevap verilmiş. Ömrü uzun olsun minnoşun.

Melisao

Çok tatlı yaa

Melisao

Çok tatlı yaa

AslanPati

Maşallah, Allah nazardan korusun. Kızımız çok tatlıymış. :))

Sevnur74

Maşallah tüyü kadar ömrü olsun