Dikişi İyileşmiş Midir? (Hassas Fotoğraf)

incirreis

Merhaba, 12 gün önce kriptorşit ameliyatı ile kısırlaştırdık. Geçen cumartesi dikişlere yakalıkla zatar verdiği için tekrar dikiş atıldı ve 5-6 güne gelin dendi. Veterinerden cevap bekliyorum fotoğrafları ona da attım ama sizce bu dikişler alınabilir mi? Veteriner baya uzakta da ona göre götüreceğim. Size de sormak istedim. Kırmızılıklar baticondan dolayı öyle yara gibi duruyor.

4 CEVAP

duman_cat_world

Yani bilemedim veteriner hekiminiz en doğru yanıtı verecektir ona göre yapılması gereken Yapılır... Minnoşa çok geçmiş olsun 💙🐾

cat_expert

Fotoğrafı buraya koymak yerine veteriner hekime gönderseniz daha iyi olmaz mı?

incirreis

Soruyu tam okuyabilirseniz hekime de ilettiğimi, cevap gelene kadar buraya da sorduğumu görebilirsiniz.🙃 Benzer durumu yaşamış olanlar vardır diye düşündüm.

Şimdi dönüyoruz veterinerden dikişler alındı çok şükür. Teşekkür ederim 🤗

Gönderdiğini söylemiş zaten arkadaş sizlerin de tavsiyesini almak istemiş 🥺 kıyamam ona çok geçmiş olsun 🥰🌸