Kısırlaştırma Ne Kadar

Suveyder

Benim kedim erkek kışırlaşyirmak istiyoruz ama çok pahalı kışırlaştirma 500 tl Siz ne kadara yaptirdiniz yada yaptiracaksiniz 😒

19 CEVAP

Muezzabalim

Antalya Aksu Belediyesi ücretsiz kısırlaştırıyor. Randevu alıp gidiyorsunuz gayet de başarılı ve güzel yapıyorlar işlerini.

Senacesur

Disi kedilerde daha pahali oluyor benim bildigim. Ama 500 tl cok az erkek kedi icinde. Bi sorun olabilir bu iste dikkat edin derim.

Muezzabalim

Rica ederim ama biz arkadaşımın evde baktığı kedilerini kisirlastirdik hem de 2 kedisini yapıyorlar burda sadece Van kedisini kısırlaştırmadilar türü koruma altındaymış öyle söylediler

hazalaydin

ben erkek kedimi 400, dişi kedimi 650ye kısırlaştırdım. hayvan hastanesinde üstelik. yere göre değişiklik gösterebilir fiyatlar