Kısırlaştırma Ne Kadar

Suveyder

Benim kedim erkek kışırlaşyirmak istiyoruz ama çok pahalı kışırlaştirma 500 tl Siz ne kadara yaptirdiniz yada yaptiracaksiniz 😒

19 CEVAP

cat_expert

Şehire, anestezi yöntemine, dikiş çeşidine, öncesinde yapılacak tahlillere göre değişir fiyat. Sabit bir fiyat yoktur.

cat_expert

Tam tersi erkek kedilerin operasyonu daha basit olduğundan dişi kedi kısırlaştırmaya göre daha ucuzdur. Uzak durun o veterinerden.

Suveyder

Muezzabalim Öyle ama belediye sadece Sokaktaki canlari bedava kısırlastiriyor : )

Suveyder

Muezzabalim,hannnngggg,Lils,BusraLuti,palyaco,WinglessPegasus,PatiSeverHatun ❤🐈HEPİNİZE VERDIĞINIZ CEVAPLAR İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERIM🐈❤

Suveyder

Teşekkür ederim 🐈

Warriorsans

Çok değişkenlik gösterir benim yaşadığım yerde 600 TL den başlıyor

veterinerimiz bana ameliyatın 1000 tutacağını söylemişti, kedim dişi. erkek kedilerde daha fazla olduğundan bahsetti. sadece bu kadar bilgim var

Erkek kedimi 500 dişi kedimi 1200 liraya yaptırdım. Dişilerin operasyonu daha uzun ve zahmetli olduğu için daha pahalı.

cidden mi? dişi kedi için 1000 istemişti, ama henüz kilosu yetmiyor o yüzden şu anlık ameliyat olmayacak.

yorumlarınız için teşekkür ederim

Lils

350 dem başlayıp 1700lere kadar giden bir fiyat şakalaşırken var

Lils

*** 350 den başlayıp 1700e giden bir fiyat skalası var.

BusraLuti

Yaşadığınız şehire göre değişir. Konya’da erkek kedimi 1 hafta önce 350 TL ye kısırlaştırdım

hannnngggg

erkek kedilerin kısırlastırma ücreti daha uygun diye biliyorum ve daha basit bi islemmis ben dişi kedimi geçen hafta salı günü kısırlastırdım 650 tl kısırlastırma ücreti 180 tl de kan testine ödedim 830 tl estetik dikiş ve gaz anestezili oldu semtten semte ve il olarakta değişkenlik gösteriyor oturduğum yerdeki veteriner 1000 tl istemişti

Palyaco

650 tl kisirlastirdim erkek kedimi dışı 1000 tl