Titreme Sorunu

herkese merhaba köpeğim kırık ameliyatı oldu ve bu yüzünden alanı kısıtlı tutuyoruz ve bazen sevmek için çıkarıyoruz o zaman titriyor bi yandan kuyruğuda sallanıyor heycanlandığı için mi anlamıyorum kafes içindeyken bakıyorum ama normal de titrediğini görmedim ama yine de bi sormak istedim yaşayan veya bilgisi fikri olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim 😊

3 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Sizin tarifinize göre heyecanlandigi ve sevindigi icin..

Superisi814

Cok gecmis olsun diyemeden gonderiverdim.Acil sifalar dilerim..

çok teşekkür ederim ben de öyle düşünmüştüm ama yine de sormak istedim içim daha da rahatladı:)