Aranızda Bu İki Siteden Alışveriş Yapan Var Mı? Güvenilir Mi?

Policlal

Merhaba. Kedim sadece bu markanın konservelerini yiyor ve bu en sevdiği. Bulmakta zorlanıyorum. Mamaantalya sitesinde daha ucuz orayı ilk defa gördüm. Birde ********* da var. Alışveriş yapanınız var mı buralardan?

15 CEVAP

Superisi814

K.o.l.a.y mama yildizlanmis alisveris yaptigim o

Superisi814

Merhaba,
********** dan sorunsuz alisveris yaptim.Digerini bilmiyorum.

Policlal

Tamamdır teşekkür ederim :)

deniznergis

K o l a y m a m a güvenilir bir yer 1.5 yildir kullaniyorum o siteyi kumu stick ve kuru mama malt oradan aliyorum surekli

Warriorsans

K o l aymam a güvenilir bir site

duman_cat_world

********** güvenilir ben de reflex essential kullanıyorum içerik şahane schesir’e taş çıkartır fiyat daha uygun 😻 mama antalya’yı merak ettim fiyatı çok uygun güvenilir mi bilemiyorum

duman_cat_world

kolay . mama

duman_cat_world

Çok ********** alıyorum marka mama da önerebilirim güvenilir

Lils

K O l a y mama güvenilir. E v i n e mama da bir ara %50 indirim vardı yaş mamalarda. Reflex essential da 5.5 TL ydi. Belki 4 ekimde öyle bir kampanya olabilir yine.

Gimlihanim

K o l a y m a m a güvenilir. Diğer siteyi hiç bilmiyorum.

Policlal

***** olan yerde k o l a y m a m a yazıyor. İkisininde resimlerini ve fiyatlarını ekledim

Policlal

**** dediğiniz k o l a y m a m a mı?

Policlal

Teşekkür ederim oradan alacağım

Policlal

@duman_cat_world bence de 😍 evet o 8 tl bende merak ediyorum çok zam geldi çünkü

Policlal

Çok teşekkürler e v i ne mama sitesini bilmiyordum haber vermeniz çok iyi oldu düşerse alırım hemen 🙏🏻