Kedim Kaşını Yara Ediyor

Huysz

İki ay önce başka şehire taşındık. Tasindigmizdan beri kedim gözünün üstünde ki kaşını yara ediyor. Önce bi yere çarpmıştı dedim üstünden iki ay geçti obur kaşı da yara oldu. Neden olabilir bu? Hic boyle yara olmamisti daha once

2 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Bu psikolojik olabilir , tasinmanin verdigi huzursuzluk nedeniyle gelisen davranis bozuklugu. Ya da belki siz tasinmadan sonra oldugunu gordunuz ama altinda baska bir neden olabilir.Egzema, mantar gibi.Iki ay uzun bir süre lütfen daha fazla beklemeden bir veterinere ulastirin.

Huysz

Merhaba
Tasinmadan sonra olduguna eminim cok dikkat ederim. Daha tasinmadan bi kac gun once veterinere de ugramistim biseyi yoktu. Bi kaşı duzeldi oburu yara oldu. Patisiyle surekli orayi temizliyor gibi belki o yuzden yara olmustur. Yine de Burda da veterinere goturcem tabiki. Teşekkür ederim