Son Sahiplenme İlanıma Destek Verebilir Misiniz?

Cook

Arkadaşlarım tramvay durağında sıkışmış halde bir kedi bulmuş.Eve almışlar.Kediye çok kötü bakıyorlar,öğrenci evi ve 2 katlı,kalorifer de çalışmıyor buz gibi ev.Evdeki diğerleri kediyi istemediği için tek bir odada kalıyor.O odada da hiçbir eşya yok.Ben minder götürdüm,yaş mama verdim onunla beslesinler diye fakat odada kalacak kişi de gelince sokağa bırakacaklar.Evde devamlı sigara içiliyor zaten minicik ciğerlerine yazık hayvanın.Lütfen özellikle sayfaları olan arkadaşlar destek olursa çok iyi olur.Bir an önce yuva bulunması gerek çocuğa

6 CEVAP

Renklipati

Güncel, umarım biran önce bulunur şehir de yazarsanız daha kolay olur

Cook

Sahiplendirme ilanında yazdığı için buraya yazmamıştım,ulaşımını ben sağlarım yuva çıkarsa

Cook

Yine yazmamışım...Kayseride çocuk

Renklipati

Kayseri'de şimdi baktım,ben sosyal hesapları kullanmıyorum kullanan arkadaşlar inşaAllah yardımcı olur biran önce kavuşur yeni yuvasına

blue_hpood

instagramdan yuva arayın, daha çabuk bulabilirsiniz, aciliyeti de belirtin. umarım bir an önce bulunur.

Cook

İnstagramda da birkaç sayfaya ilan attım fakat dönüş olmadı.Kayseride sahiplendirmek çok zor oluyor maalesef