Acil! Ağaçtaki Kedi

Cotontzu_Siri

Apartmanın altındaki ağaçta yavru kedi kaldı. İndiremiyoruz. 2. kat hizasında. İnebilir mi? Nasıl indirebiliriz? Düşse bir şey olur mu? İtfaiyeyi aramamıza gerek var mı? :(

35 CEVAP

kedi_55

Betulaltundal evet adı hürremdi amaa sahiplendiren kişiye hiç bir şekilde ulaşamadım bir okadarda üzüldüm sokaktada sakat ve kör kedi buldum vet götürdüm damla filan yaptılar bacağa protez taktılar şimdi mutlu bizdeydi bir hafta ama eşimin kardeşi üst katta o istedi verdik şimdi çok mutlu ve rahat

kedi_55

Sirinkedisever çok güldüm :) şimdi kedicik birazda olsa yürüyor ve göz tedavileri mutlu sonuç verdi görüyor yeni kedicikler arıyorum denizli barajından geldim 20 dakika önce filan barajda gördüm köpekler tarafından ısırılmış yerde sürünüyordu vete bıraktık tedavi yapıyorlar iyileşirse çok kan kaybetmiş baraja biri getirmiş bırakmış iyileşirse sahiplenicem ama ölürse allah korusun uyutmak için ısrar ediyorlar şimdi sonuç bekliyorum :)

Sirinkedisever

Çok sevindim onun için :)) TEBRİKLERRR!!! Süper İNSANCIL(bazıları bu kelimenin anlamını bile bilmiyor!!!....) ödülünü kazandınızzzzz :D

KedimVar

Uyutmayın bence iyileşir. Ben de üzüldüm minik kedicik için :(( sokakta kalacak o Zaman. Ama sizin kurtardığınız kedi için de sevindim tabi :))

betulaltundal

Normalde ikinci kat hizasından kolayca inebilir kediler ama bu yavruysa inememiş olabilir :/ Annesi yok mu etrafta o gelip indirebilir belki, ne zamandır orada?

Cotontzu_Siri

Alt kattaki kız aşağıya çağırarak indirmeyi başardı :)

Sirinkedisever

Uyutmak nedir ya!... ASLA izin verme! (Vermeyeceğinden eminim ztn :)) Baraja bırakmaya vicdanları nasıl elveriyor? Bu günden sonra nasıl uyuacak acaba!?.. Vicdanı uçup gitmiş çoktan!.... Eminim iyileşir :)) İyileşince fotoğrafını atarsın bücürün :3

kedi_55

Kendisi pek bücür değil ama ilgilenmek uğraşmamak için uyutmak istiyorlar ama ben ne kadar çok para arttırırsam tamam diyorlar kedicik galiba doğuştan kemikleri yanlış kaynamış kediyi bırakan kişilerde bu sebele bırakmış olabilir barajdada köpücükler açlıktan neye saldıracağını bilmiyor onları beslemeye gitmiştim zaten vakit buldukça ama kedicik köpücüklerin saldırısına uğramış biraz inatçı yaralı olmasa yakalayamazdım baya tırmıkladı yakalar yakalamaz arabaya araba yastığını hazırladım yatırdım yolda deli gibi miyavladı her miyavlayışında gülesim geldi ama kan kaybettiğini fark edemedim yarın sabah 5 te kalkkıp vet gidicem sonrada işe iyileşince o koca bebek benim ailemin pati taraf parçası olucak :)

Sirinkedisever

Çok sevindim :))

KedimVar

Ona bir sahip bulmaya çalışın bence :) sokakta kalmasın bebiş :)

Sirinkedisever

Annesizse onu sahiplenin bence,sokakta kalmasın... ;(((

Sirinkedisever

Ad da mı koydunuz :D Sahiplenecek yeriniz yoksa bence de ilan açın. Adanada olsa bende alabilirdim ;D

Cotontzu_Siri

Denizlide

kedi_55

Bende 10 dakika önce denizli barajından geldim bu soruyu görsem gelip sizden alablirdim çok üzüldüm ya :(

betulaltundal

Sizin sahiplenmek istediğiniz hasta kedi ne oldu, hürremdi sanırım adı