Kedimin Dişi Düştü

merhaba kedimin dün ağzında yara gibi bir şey çıktığını söylemiştim, ama o sanırım mantar değil hemen kabuk bağladı. az önce abimin elini ısırırken yaranın olduğu kısım değil de sol taraftaki kısımda dişi eline geldi. açıkçası yara ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. kedim 4 aylık, diş döküyor olabilir mi? kuzenimin de kedisi var ama o bu zamana kadar dökmemiş 7 aylık galiba o kedi, endişelenmeli miyim. biraz kanadı sonra hemen kanı durdu. yarın veteriner randevum var..

9 CEVAP

galiba kediniz 4 aylık diş değiştirme döneminde şuan. Saklayabilirsiniz dişini hatıra olsun :) hep denk gelmez çünkü ben de bir tane dişine denk geldim diş değiştirme döneminde.

sakladım 🥺 bu sıralar çok büyüdüğünü hissediyorum, çok duygulanıyorum

Diş değiştirmeye biraz erken başlamış ama korkmayın onlarda çocuklar gibiler hepsi birbirinden farklı özellikler gösteriyor :)

mervedoganay

Endişelenmeyin. Aslında şanslısınız gördüğünüz için. Ben de oğlumun bir dişini görmüştüm, saklıyorum :))

teşekkür ederim

silaengiin

merhaba benim kedim 5 bucuk aylık 2 hafta kadar önce bizimki de aynı bu sekilde disini cıkardı telaşlanıcak bir şey yok sevgiler

thesimba

gayet normal ilk gördüğüm zaman ben de çpk korkmuştum panik yapmıştım ama süt dişleri dökülüyor 🥺

teşekkür ederim 🥺

🥺 teşekkürler