Kedim İçin Çok Duygulanıyorum

merhaba, ya bilmiyorum bunu anlatmak biraz saçma gelicek ama kedimin davranışları ve anlamları beni çok duygulandırıyor. dün gece hep kedi hareketlerinin anlamlarına baktım. dünden beri duygulanıp ağlıyorum, kedimin yavaş yavaş gözlerini kırpıp açması, yanaklarını sürte sürte yanıma yatması, beni mırlayarak yoğurması. ya anlamları, bana olan güveni, sevgisi. beni öyle duygulandırıyor ki, bir de gözümün önünde büyüdüğünü görmem... o kadar tatlı ki, gözlerim şişti ağlamaktan çok seviyorum kızımı..

13 CEVAP

simbakedi

hahahshshdhf bende de oluyor ayni sekilde. bir de hic sevdirmez kendini nadiren bana sevdirir, kis gelmedikce yanimiza yatmaz, yattigi yerde yanina oturursak kalkar gider… ona ragmen ben de cok seviyorum kedimi valla duygulandiriyor beni de

duman_cat_world

Gerçekten çok güzel bir duygu bu herkes hissetmeli... Dışarıdan gelince miyavlayıp ayaklarıma sürtünmesi... Kış aylarında yanımda yatması.. ayağıma saldırıp ayak bileğimi ısırması hahaffskskshfsh tutamadım 😅 evde dört nala koşması ve daha bir sürü yaz yaz bitmeyecek şeyler💙 Onlar bizim minnoşlarımız iyi ki varlar Allah’ım iyi ki böyle güzellikler yaratmış Elhamdülillah 🤲❤️

duman_cat_world

Göz hizasına gelince yavaş yavaş gözlerini kırpıp selam vermesi... Ben gelince yerlerde yuvarlanıp göbeğini açması.... 😻

incirreis

@simbakedi yeminle aynısı ya kdkdkfkd her zaman sevdirmese de kedime aşığım

Bir kediyle dost olmanın en güzel yanı bu sanırım :)
Benim oğlum da 7 aylık, 1 aylıkken sahiplendim, 6 aydır hem didişiriz hem oynaşırız ama birbirimizi çok severiz.
Yanıbaşımızda büyümelerine şahit olmak yaşayabileceğimiz en güzel deneyimlerden biri bana göre :)

duman_cat_world

Bu arada çok şükür benimki kendini sevdirmeyi biliyor okşanmaya ve taranmaya bayılır 💙

Warriorsans

Bende aynen böyleyim :’) yatakta yatıyorum mırıldanarak yanıma gelip kolumla göğsün arasına yatıyor uyuyor benden huzurlusu yok o an🤧 yarım saatliğine bile evde olmasam eve geldiğim an mırıldanır kucağıma gelir yüzünü yüzüme sürtmeye bana sarılmaya sonrada yalamaya başlar asla yanımdan ayrılmaz 🥰 😻

Renklipati

Aynı duygularla yaşıyorum bende kızım tam kucak delisi 24 saat sevsem onu yok demiyor benimle uyuyor sarılıp ona uyuyorum sanki dost arkadaş bir nefes yanımda ben evden market için çıksam kapının önünde bekliyor gelnemi bana olan sevgisi güveni okadar belliki bir kere ısırıp tırmalama dı beni bebek gibi kucağımda gezdiriyor um inşaAllah sağlıklı uzun ömürleri olur tüm patili dostlarımızın 🐾🐾🐾🙏🙏

Hilalllllll

Yaaa 😻😺

Muezzabalim

Ve tüm bu duyguları hakikaten kalbiyle kedi seven kedi anne ve babaları ,abla ve abileri anlar bu duygular bizde de zirve o masumca göz kirpişlari zor zamanlarinda ağlarken gelip gözyaşlarını gelip yalaması sabah kapında bekleyip seni görünce yerlerde sevinçten yuvarlanmaları ,oyuncağını geri bana getirmesi ,o patilerini yalaması yaaa o kadar çok yazılacak şey var ki sığdırmak zor ama küçücük kalbimde kocamaaannn sevgileri var Allah'ım bizi bu sevgiden mahrum etmedi şükürler olsun 🤲🏻❤️💕🐾🐾

gerçekten kedileriniz ve siz çok tatlısınız... çok güzel duyguları yaşıyoruz paylaşıyoruz, yorumlarınız için teşekkür ederim 🥺🙏🏻

ya iyice ağlak oldum, her yanıma gelip mırlayarak uyuyakaldığında ağlıyorum napıcam böyle bilmiyorum

çok seviyorum ya dünyalara sığdıramıyorum resmen...