Ecosin Fiyatı + Nasıl Bağışıklık Sağlarım

e234567

Gelince kesin almam lazım en ucuz nerede bulabilirim eczanelerde falan satılıyor mu ve bağışıklık kazanması için hangi markanın neyini almam lazım marka önererek yardımcı olur musunuz

5 CEVAP

Lils

Veterinerinize danışmanız daha iyi olur bu konuları

120₺’ydi ecosin.
Ben mantar tedavisinde kullandım çokta etkili 15 günde kurutmuştu yaraları ve tekrar tüylenmeye başlamıştı.
Bağışıklığı da sürekli takviye yaparak balık yağı içirerek ve içeriği güzel mamaya geçiş yaparak kazandırdım.

e234567

sürekli yaş mama yedirsem bağışıklığında sorun olur mu? kuru mamaya pek yanaşmıyor

Sürekli yaş mama vermeyin, ileride kuru mamayı tamamen reddeder.
Yaş mamayla kuru mamayı karıştırıp vermeyi denediniz mi?
Bir dönem kuru mama yemeyen kedime o şekilde alıştırmıştım ben.
Bağışıklığı için muhakkak balık yağı kullanın.
Hem bağışıklığı yükselir hemde tüy dökmesi azalır

e234567

teşekkür ederim