N&D Mama Sorunsalı

AdaCoco

Merhabalar, kedim için N&D kısır düşük tahıllı tavuklu narlı mama kullanıyorum. Yeni bir seriye geçmek istiyorum fakat kararsız kaldım. Elimde Ocean Ancestral Grain Somonlu ve ve Ancestral Grain Hindili şeklinde iki seçenek var. Sizce hangisi daha iyidir? Kararsız kaldım.

9 CEVAP

duman_cat_world

Daha iyisi bi şey yoktur n&d zaten kaliteli biz de kısır tahılsız tavuklu narlı çeşidini kullanıyoruz😻 Ancak hindiye kedinizin alerjisi olabilir riske girmeyin bence. Eğer önceden denemişseniz ve alerjisi yoksa hindili de verebilirsiniz, fark etmiyor.

Ayrıca bi sorum olacaktı; n&d düşük tahıllı hindili mama ben piyasada daha önce görmedim öyle bir çeşit mi vardı? ,🐾

Palyaco

Kediniz alistiysa riske girmeyin severek yiyorsa devam edin

AdaCoco

Evet, ******'da satılıyor hindili düşük tahıllı mama. Yüzde on gibi bir tahıl oranı var. Teşekkür ederim :)

AdaCoco

A m a z o n

simbakedi

taze et ya da kurutulmuş et çok fark etmiyor. taze olması daha iyi ancak kurutulmuş olunca da aa tercih edilmez denemez.

simbakedi

benim kedim yavru mamalarinda ocean serisini daha cok begenmisti. ama balik daha cok sevdigi icin de olabilir. tavukluyu da istahla yedi yoksa. fark etmez yani donusumlu kullanin her serisi cok iyi yoksa. ben ama ocean oneririm kedim cok sevdigi icin :D

AdaCoco

@Palyaco Benim kedim her şeyi yiyen bir kedi. Sadece Acana'yı çok beğenmedi. Onun dışında beğenmediği hiç bir mama yok :) Daha çok sevebilir bu çeşitleri. Her zaman aynı çeşidi yesin istemiyorum.

AdaCoco

Yalnız balıklı mamada içindekiler bölümünde ilk kurutulmuş et bulunuyor. Taze et oranının daha fazla olması gerekmiyor mu?

Palyaco

Kuzuluyu da tavsiye ederim benim kedim cok seçici mamalardan cok çektirdi bana maalesef nd yedigi zaman cok uyuyordu acana hiç yemedi tüm serilerini kullandım