Kedim İshal

_selinnn

Yavru kedim sahiplenmeden önce de ishalmiş biz sahiplendik hala öyle veterinere gidince baktıracağız ama gidene kadar ona iyi gelecek ve evde verebileceğim şeyler var mı ? İnternette tuzsuz, yağsız ve haşlanmış patates ve tavuk iyi gelir diyor ne kadar doğru ?

2 CEVAP

simbakedi

haslanmis tavugu suyuyla birlikte verin benim kedime cok iyi gelmisti. ayrica saglikli da o yuzden de yapmanizin faydasi olur. veteriner buyuk ihtimal probiyotik verecektir duzenli kullanin umarim hemen iyilesir cok tatli bir kediniz var❤️❤️

Warriorsans

Aslında ishali kesmek iyi bir şey değildir. İlk iş ishalin nedeninin bulunması ve bunun çözülmesi gerekiyor. İshalle beraber kedide bir halsizlik, iştah kaybı benzeri durumlar var mı? Gayet normalse her şeyi ve sadece ishali varsa genelde mama iyi gelmemiş oluyor yada bağırsak florası bozulmuş oluyor. Bu durumlar için kaliteli bir mama kullandığınızdan emin olun ve probiyotik kullanabilirsiniz. Ev yemeği vermeyin, mama düzeni oluşturun. Şifalar diliyorum minnoşa 😻