Kedim Dışkı Yaptı Odama. Tuvalet Alışkanlığı Var Ne Yapabilirim.?

SenaDemir23

Dün normaldi ta ki akşama kadar. Akşam bizden korkup kaçtı ne yaptık biz ona bilmiyoruz. Herneyse uyudu baktık ki yatağının yakınına dışkı yapmış. Bugünde kapının önüne işemiş. Bunun hakkında ne yapabilirim?

2 CEVAP

Warriorsans

Bir çok nedeni olabilir. En basit sebeplerden birisi kumunun pis olması olabiliyor. Sizden korktuğunu söylemişsiniz, bir şeyi stres yapmış olabilir. Hareketlerini gözlemlemelisiniz. Umarım bir sağlık sorunu yoktur🧚‍♀️

SenaDemir23

Acil Cevap Bekliyorum :(