Kedim Poposunu Tam Temizlemiyor

aysekrzm

aslında uzun zamandır fotoğraftaki gibi bırakıyor. ben bazen kendim ıslak mendille temizliyorum. ama her zaman böyle bırakıyor. genelde kuru oluyor. bu normal mi yoksa temizlemesi mi gerekir? bu arada 1 yaşında.

6 CEVAP

orhdoner

Islak pamukla ıslatın kendisi ıslak olduğu için temizleyebilir

Lils

Normal silmenize gerek yok

incirreis

Islak mendil ile silmeyin, kokusu ve tadı yüzünden hiç yalamak istemeyecektir. Onun yerine ıslak pamukla temizleyin ama pis de durmuyor.

simbakedi

benimki de aynı şekilde burdan ilerisini temizlemiyor. bi sorun olmadı ama hiç herhangi bir yere bulaştırmadı yani

edadnmzr

Benim kedim de böyle ve bulaştırıyor yerlerde boncuk boncuk kakalar buluyorum :/ küçükken ben de ıslak pamukla falan ıslatıyordum alışsın kendisi temizlesin diye ama şu an 1 yaşında durum hala aynı maalesef. Benim temizlememe alıştı ama ne zaman tuvaletini yapsa sileceğimi bildiği için benden kaçıyor kendisi de temizlemiyor çişten sonra yalıyor ama kakası genellikle kalıyor

Dobbyko

Benimki de tamamen temizlemiyor ama etrafa da bulaşmıyor. Bazen daha pis olduğunda ben siliyorum. Bu görüntü normal bence.