Kedimin Patisindeki İltihap Geçmiyor

eliffunal

Bundan bir hafta önce kedimin arka patisinde iki parmağında şişlik ve ıslaklık olduğunu fark ederek veterinere götürdüm. Elizabeth başlık kullanılması gerektiğini söyledi ve antibiyotik tedavisine başladık, ayrıca batikon da kullandık bir hafta boyunca. Ayrıca veteriner yanında biz olduğumuz sürece başlığı çıkarabileceğimizi söyledi. Ben evde olmadığım zamanlarda ailem bakıyor ve birkaç defa onlardan saklanıp yarasını yalamış ve kanatmış. Bir haftadır hem ilaç hem krem kullanıyorduk ben de başlığı sürekli kullanmasını sağlamaya çalışıyordum. Hala en ufak bir iyileşme görülmüyor maalesef yarada. Kremin yarayı sadece kuruttuğunu görüyorum lakin şişlik ve iltihap halen var. Başlığı artık hiç çıkarmamaya özen gösteriyorum. Yarın da tekrar veterinere gideceğiz, bu durum nasıl düzelir ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

1 CEVAP

edadnmzr

Benim kedimin de arka patisinde yara vardı sıcaktan yanmış olabilir dedi veteriner. Sprey falan kullandık kabuk bağladı ama hala geçmedi dün de şişti topallamaya başladı ara sıra sekiyor. Şişkinlik kabuk gibi bir şeyler var verdiği spreyi kullanıyoruz ama bizimki de geçmedi.
Sizin kedinin ayağının fotoğrafını atabilir misiniz?