Kulak Uyuzu İçin Damla

Gamzeececan

Köpek te kulak uyuzu için önerebileceğiniz eczane den alabileceğimiz bir damla önerisi var mı acaba?

3 CEVAP

elifnzsahin

bu tarz konuları veterinere sormanız sizin acınızdan daha sağlıklı olacaktır

tugbaakalem

yakın zamanda kedim kulak uyuzu oldu oridermly diye bir krem verdi veterinerimiz ve 1 hafta içerisinde geçti

BusraLuti

Kedim için oridermyl krem kullanmıştık. Sadece veterinerlerde satılıyor diye biliyorum. Veterinere gösterseniz en doğru ilacı o verecektir.