Kedimin Dişi Kırılmış

ElifMina1

Mama kabında kızımın kırın dişini gördüm :( 5 aylık kızım , maması biraz sert geldi sanırım . Dişi tekrar çıkar mı? Kökünden çıkmış gibi

9 CEVAP

edadnmzr

Kökünden çıkmış gibiyse kırılmamıştır dişi düşmüştür bence. Diş değiştirme zamanları olduğu için normal olduğunu düşünüyorum

parskedy

merhaba, ben de kedimi 3,5-4 aylıkken sahiplenip kontrole götürdüğümde veteriner dişinin kırıldığını ama süt dişi olduğu için bir problem olmayacağını söylemişti. sizin kedişin de süt dişiyse aynı şekilde yenisi gelecektir.

ElifMina1

Çok teşekkür ederim

ElifMina1

Çok teşekkürler

gabomb

Kediniz diş değiştirme dönemine girmiş. Kırılmışsa sıkıntı yaratabilir ama kökünden çıkması çok normal bir durum.

silaengiin

kedim 5 bucuk aylık ve 2 hafta önce onunda dişi çıktı kırılmadı dişleri değişiyor telaş etmeyin

silaengiin

kedim 5 bucuk aylık ve 2 hafta önce onunda dişi çıktı kırılmadı dişleri değişiyor telaş etmeyin

silaengiin

kedim 5 bucuk aylık ve 2 hafta önce onunda dişi çıktı kırılmadı dişleri değişiyor telaş etmeyin

silaengiin

kedim 5 bucuk aylık ve 2 hafta önce onunda dişi çıktı kırılmadı dişleri değişiyor telaş etmeyin