Lütfen Derdime Derman Olun Akıl Verin

CaglaKesik

Arkadaşlar merhaba günlerdir ağlamama sebep olan bir şey var annemin alerjik astımı var ve ev iki katlı olmasına rağmen annem astım atakları geçiriyor düzenli olarak ilaç fısfısta kullanıyor napabilirim kedim 3 yaşında sahiplenmek isteyeniniz var mı çözümü var mı bunun

20 CEVAP

Oqrenerde06

Proplan liverclean alabilirsiniz kedinize ve düzenli aralıklarla 2 ay da bir iç dış parazit aşılarını yaptırın annenizin şikayetleri azalacaktır.

CaglaKesik

@Oqrenerde06 3 ayda bir düzenli olarak iki kediminde iç- dış parazit aşısını yapıyorum bu mamayıda kızımın maması azalmaya başlayınca kontrollü bir şekilde alıştırarak vereceğim

CaglaKesik

@Rapisa ne güzel bir yorumdu bi böyle 🥲 evet annem astımının başlamasından önce hem covid geçirdi hemde babamla ilgili bir durum yaşadı ondan sonra astıma merhaba dedik bu durum ortadan kalkmış olsa bile annemin kafasından çıkması uzun yıllar alacak

pablopicasso

Malt yada ödül maması ile dikkatini çekip, küçük ve bir şeylerin altına kaçamayacağı bir odaya yönlendirin.
Kum kabınıda önceden de bu odaya yerleştirin.

Mama ile dikkati çekip, yakalayıp, kum kabında eğitim verin.

Biraz komplike bir tuzak ama işe yarayacaktır.

Mama dikkatini çekmez ise uzun bir kurdele yada ip ile koşturmaca oynatırken o odaya yönlendirebilirsiniz.
Kolay gelsin🥰

pablopicasso

Pardon, bir önceki soruya cevabımı sizin sorunuzun altına yazmışım. Alakasız kalmış kusura bakmayın.

İyi bir göğüs hast. dr ile bu sıkıntıyı aşacağınızı düşünüyorum. Çok geçmiş olsun.