Golosi Kısır Maması

komurlolis

Proplan ve golosi arasında kaldım, golosi hakkında çok bir yorum yok ama içeriği çok kötü değil gibi. Sizce hangisi?

5 CEVAP

missAybuke

Golosi yerine Bozita'yı tercih ederim. Önyargıyla yaklaşmak istemem ama İsveç menşei mamalar bana daha güvenilir geliyor.

Lils

Golosi tavsiye etmem et ve et ürünleri içeriyor ve hayvansal ürün miktarı çok düşük. Sadece tri mix ve sığırlı yüksek ama onlar bile yeterli değil. O fiyata proplan, britcare, sanabelle güzeldir

simbakedi

ayni sikayetleri proplanda da gorebilirsiniz. her mamada sikayet vardir sadece niz icerik olarak degerlendiriyoruz ve kendimiz kullanip memnun kaldiysak onu soyluyoruz. ben bozita kitten kullandigim donem cok memnundum mesela. hem icerik olarak hem de kedime etkisi olarak gayrt iyiydi ve uygun fiyatli bir mama. proplan kullanmadim, icerik olarak begenmiyorum o fiyati da hak ettigini dusunmuyorum. ama hicbir mama yaramazsa denerim tabiki. bu iki secenek arasinda proplan derim, ama o butcedeki mamalar icinde proplandansa bozita, sanabelle oneririm ayni sekilde. proplan deneyip de memnun kalmayabilirsiniz cunku her kedi farklidir

duman_cat_world

İkisi arasında Pro plan daha kalitelidir, ikissi kıyaslanamaz bile. dünya üzerinde şikayetleri çok az olan bir mamadır pro plan.

Ancak ben bu ikisinin yerine Bozita veya Sanabelle tercih ederdim pro planden ucuz ve içerik daha iyi.

komurlolis

Bozita hakkında da burda birkaç kötü yorum okudum o yüzden kafam çok karıştı bir türlü karar veremedim