Kedimde Pire Var

_selinnn

Yavru kedimde pire var biz aslında parazit damlası yapmıştık ama geçmemiş ne yapmamız gerekiyor? Bu arada damlanın tamamını uygulamadığımız için işe yaramamış olabilir mi? birkaç gün önce yapmıştık damlasını geri kalanını uygulasak bir şey olur mu? ben 2 ayda bir uygulanan bir şeyi 2 gün sonradan uygulamaktan korkuyorum.

1 CEVAP

simbakedi

dis parazit damlasini petshoptan aldiysaniz sakin kullanmayin. yararindan cok zarari dokunur. veterinerden aldiysaniz da onlara danisin dozunu vs onlar kediye gore belirliyorlar. ama 2 gunde gecmemesi cok normal zaten