Kedi Pire İlacı Eczanede Var Mıdır ?

Merhabalar öncelikle sormak istediğim soruyu başından başlayarak anlatayım. Bundan 1 ay kadar önce pireler sinsice bahçemize oradan kedilerimize girdi. (Kedileri bahçede bakıyorum bu arada) Max Herba Biocide (yanlis yazmadiysam) internetten siparişle geldi.Ama bir işe yaramadi.Şu limonlu pire kaçıran tarifi denedim.Limonlu suyu bir gece bekletip kediye sürüyoruz.Haliyle işe yaramadı.Şimdiye kadar çok yazdım kusura bakmayin asıl konu : Eve yavaş yavaş pireler girmeye başladı bazen yakalıyoruz bi kaç tane.Vet in 30tl ye sattığı TeknoVet diye damlası vardı sırf pahalı diye almadım Çünkü 6 kedim var.Eczanede uygun fiyata var mı? ve kaç TL ? Şimdiden çok teşekkürler

8 CEVAP

Stronghold markasını duydum ama sanırsam yurt dışından geliyor.Petbucket diye bir siteden buldum sadece 3 tüp icin 26 dolar yaklaşık bu da 91-92tl yapıyor daha ucuza bir yer yok mu ki yoksa fiyatları mı böyle ?

Senaaaaaaaa

Boşuna 30 TL değil gayet etkili Bir sürü kedi baktığınızı söyleyin belki İndirim yapar :)

15tl buldum bioteknik diye bir firmanın iki tane aldım ise yaramadı 1 gün oldu biraz daha beklicem.Olmazsa cidden artık gidicem alicam illallah ettirdi artık pireler

Cotontzu_Siri

stronghold deneyin

Cotontzu_Siri

beaphar da var. ne kadar iyi bilmiyorum

Arastirirken Bir kullanici tarafından begnilmemis ama illa birisi beğenmedi diye adı kötüye cikmamali ben iyisi biraz onu araştırayım

Ya ben internetten bulamadım sanırım vetten alicam o pahaliyi ya da babamın bi vet tanıdığı var gıda tarım ve hayvancılık müdürlüğünde acaba o alsa biz parasını versek böyle olur mu iki çünkü TeknoVet in sitesinde sadece veterinerlere verildiği yazıyor napsam kii

Merhaba
Kedinizin ufak tefek demeyip tum saglik problemlerinde mutlaka veteriner hekiminize danisiniz ve onun danismanliginda hareket ediniz
Ucuza maletmek isterken daha buyuk sikintilar yasayabilirsiniz...
Lutfen izleyin
https://youtu.be/60C38_7MnZQ