Gimcat Malt Macunu

Senacesur

Hangisini onerirsiniz? Farkli bir markadan da onerilere acigim. T r e n d y o l dan alanlar var mi herhangi bir sorun yasadiniz mi?

6 CEVAP

edadnmzr

Ben gimcat malt veriyorum kedime. Bir sorun yaşamadım. ********dan almamıştım ama bitince oradan alacağım. Tavsiye ederim bayağı da gidiyor uzun zamandır kullanıyorum :)

Senacesur

@edadnmzr nereden aliyorsunuz peki link atabilir misiniz mesaj olarak acaba

edadnmzr

Ben veterinerden almıştım şu an kullandığımı. Bittiğinde t r e n d y o l dan alacağım

Gimlihanim

Ben de veterinerden, petlebiden ya da m a r ka m a m a dan alıyorum. Açıkçası pek güvenemiyorum başka yerlere. Malttan da memnunuz bir sorun yaşamadık.

beyzathemoc1

ben deneyimlerimi yazayım
gimcat severek tükettiler ve etkili ama bol verildiği için çok kedililer için fiyatı sıkıntı
beaphar sevdiler o da etkili o da bol veriliyor ama daha uygun
biopetactive sevmediler etkili ucuz
vetsplus önce sevmediler sonra sevmeye başladılar anlamadım ben de etkisini görecek kadar uzun kullanmadım şu an kullanıyorum iyi gibi
sevip sevmeme her kedide değişir sevmezse sıvı ödül mamasıyla karıştırıp verin

maltları genel olarak sevmeyen kediler için bolovia baya iyi her ay bikaç gün kullanıyosun 1 ay kullanmıyosun düzenli olarak böyle veriyosun tedavilerde çok sık kullanılıyor baya etkili

beyzathemoc1

gimcatin sahtesi trendy ol da çok varmış bilginiz olsun