Hangi Kedi Türü Daha İyi

Melisao

Anket

Van
(2 oy)
Siyam
(5 oy)
Bombay
(2 oy)
Smokin
(6 oy)
Toplam (15 oy)

Hangi kedi türü daha iyi

17 CEVAP

Ayrım yapamayız hepsini severiz 🧡

MonikaveTori

Hepsi ayrı güzeldir her kedinin kendine özgü karakteri var

Gimlihanim

Karakter ırka ya da kürke göre değişmez. Bu soruya cevap vermemiz pek mümkün değil. Güzellik olarak soruyorsanız, hepsi birbirinden güzeller ☺️

edadnmzr

Hepsinin kendine özgü birbirinden farklı karakterleri var ❤️ Benim kedimin cinsini ankete koymamışsınız 😂 ama bence kediler cinslere göre kıyaslanamaz zaten

fumigo

Bu arada tekir kedilere ayrı bir sempatim var. Enerjileri hiç mi bitmez yahu ! Çok cana yakın be çok akıllılar. Seven insana hepsi şok güzel.

Superisi814

Hangi kedi türü daha iyi derken ? Anlayamadim, neye göre iyi, kime göre iyi ?
Karakter ise kast edilen, valla ne turuyle ilgisi var , ne cinsiyetiyle.Nasil ki ayni anne babadan olan cocuklar farkli karakterde oluyorsa ,kedilerin de karakteri farkli olur .
Bir de kedilere sormak lazim hangi kedi sahibi türü dahi iyi diye ? Ee insanlar da cesit çesit , haliyle kedilerle iletisin, iliskileri, bakimlari farkli farkli.
Bir de bu yönden bakin ..

indovf

Tüm kediler güzeldir. Cinse değil görünce uyum sağladığın ve ihtiyacı olan hayvana bakın. Örneğin haysev ve masumgozler gibi Instagram sayfalarında çokça hasta veya bir gözü görmeyen kedi var. İyi bir bakımla hemen iyileşirler yada diğer kedilerin yapabildiği her şeyi yapabilirler. Ayrıca eskiden evi olan ama sokağa atılan kedileri de sahiplenebilorsiniz. Onlar da sokakta yaşayamaz. Cins kediler kolayca ev bulabilir. Lütfen aile bulmakta zorlanan kedileri kurtarın

melisberk

@melisao yuvalandırmaya çalıştığınız kedilerden birini eve alabilirsiniz. kedinin kürk rengi ya da ırkıyla karakteri arasında nasıl bir bağ kurulmasını bekliyorsunuz ki?

fumigo

Hepsi birbirinden güzel. Ama bana sorarsanız Fumigo çok daha güzel 😻 Hepsine sevgim sonsuz 💓

orhdoner

Tüm yavrular ve canlılar güzeldir yardımcı olanlara da ne mutlu diyorum 🥰

Dobbyko

Ah hepsinin karakteri bambaşka, hepsi birbirinden güzel. Tekir kedi annesi olarak bir tekir aşığıyım ama ırk, cinsiyet, karakter gözetmeksizin hepsine kurbaaaneeeeyy 😻😻

En iyi kedi yanıbaşınızda büyüyen, aranızda bir bağ olan kedidir 😍

Renklipati

Hepsi can hepsi ayrı güzellikte kediler gözümde,asla şu kedi şöyle bu böyle düşünme karakter bambaşka birşey benim kedim tekir calico kürk renkli dersin ünv mezunu leydi :) okadar sevecen anlayan bazan insanmış da sonra kedi olmuş diyorum..o yüzden karakter her kedide bambaşka oluyor bu konuda yanılma

duman_cat_world

Hepsi karakter olarak dış görünüş olarak birbirinden farklı, ayrım yapamayız 💙 Hepsi çok güzeller 😍

Melisao

Karakter olarak
Bir tane eve alıcaz ondan