Köpeğim Titriyor

ervaax

Köpeğim 10 aylık Golden Labrador kırması balkonda bakıyoruz kulübesi olmasına rağmen soğuk kış günlerinde yerde betonda yatıyor ve titriyor ne yapmalıyım?

9 CEVAP

aytac1

Bir hayvanı sahiplenip balkonda bakmak ne demek?

Balkona halı serebilirsiniz

SetenayG

Bahçe olsa tamam da balkonda hayvan bakılmaz. İçim acıdı resmen yazık günah alsanıza köpeği evin içine

fumigo

Üşütüyor işte başka neden olsun. Tüyleri var diye hiç üşümez sanmayın. Evcil hayvanlar vahşi ortamda sergiledikleri davranışları çok çabuk unutur. Vücut ısısını korumak da bunlardsn biri. Balkonunuz açıksa halı bile derseniz şu günlerde fayda etmez. İlerisini düşünemiyorum bile. Ona sıcacık bir ortam gerek

zibityus

balkonda bakılır titreme her zaman üşüme anlamına gelmez. kral köpek ailesinden eğitim almanızı öneririm başka yerden bulamicağınız bilgiler veriyorlar

Littlejoey

Balkonda köpek bakılmaz ya yazık hayvana 🙁

Lokumcukk

Yazık eve alın yada balkonu camla kapattırın

blue_hpood

gün içerisinde sürekli balkonda mı?

Aleynademirtas

kulaklarından ve göbeğinden üşüyüp üşümediğini anlayabilirsiniz kulübesi olsa bile evin sıcaklığınını tutamaz çok çabuk hasta olabiliyorlar çok dikkat edilmeli