Kum Değil Normal Wc

Benim1kedimvar

Aranızda kum kullanmayip kedisine tuvalet eğitimi veren var mi ?

7 CEVAP

dollfacepersian

Bence bu doğalarına aykırı bir şey ve hayvanı gereksiz strese sokan bir durum. Ben en iyisinin doğalarında olduğu gibi kum kullanmak olduğunu düşünüyorum

betulaltundal

Bence de dollfacepersian'ın dediği gibi hem doğalarına aykırı hem de hijyenik değil hem kediniz hem sizin için. Tuvaleti bir tek kediniz değil siz de kullanıyorsunuz ve oraya tuvaletini yaptıktan sonra kedinizin mikrop kapma ihtimali var. Ya da ister istemez oradaki mikrobu eve taşıma ihtimali var. Bence çok gereksiz bir şey.

dollfacepersian

Betulaltundal'a benim aklıma gelmeyen bir şeye deyinmiş.Bence de böyle bir risk var Birde kedinizin tuvaletini kontrol etme imkanınız olmayacak. İsal mı olmuş,kan var mı ancak kum kullanarak anlayabilirsiniz

KedimVar

Benim arkadaşım öğretmeye çalışmıştı ama kedi yapamadı. Öğrenemedi hayvancık için de zor oldu. Ama siz Nasıl öğretildiğini (bunun için satılan aparatlar var) internetten izleyin. Sizin kediniz belki öğrenir.

Benim1kedimvar

Benim kedim kolay uyum sağliyo. Ama biz evde yokken ne yapacak onu düşünüyorum

Benim1kedimvar

Evet ya ben vaz geçtim

kedilikizzz

Bnce de hiç hijyenik değil