Kisir Kedi Mamasi Oneriniz

tacoberry

kedim erkek ve 10 aylik, kisirlastirmayi dusunuyoruz, mamasi zaten bitmek uzere iki haftalik falan kaldi. kisir kedi mamasi onerirseniz cok mutlu olurumm (kedimin tavuga alerjisi var) 💓

10 CEVAP

Renklipati

Bütçeniz uygunsa acana tavsiye ederim ben kısır mamasını kullanıyorum,pasicifa da da olabilir balıklı ve kaliteli mamadır tüm evreler için

Lils

Britcare
Sanabelle
Matisse

duman_cat_world

Brit Care
N&D
Acana

Tavuk içermeyen çeşitleri mevcut içerikler de güzel 😻🥳

Palyaco

Exclision ton balıklı yada sığır etli tru instich nd kuzulu

Warriorsans

Acana pacifica dan aşırı memnunuz n&d de önerebilirim brit care de fiyat performans olarak güzel bir mama ama uzun vade kullanılmasını çok önermem. Alleva holistic serisindeki mamalara da bakabilirsiniz ama tavuk var mıydı çok hatırlamıyorum

Assdfg

Mystic düşünebilirsiniz

tacoberry

britcare ilgimi cekti icerik ve f/p bakimindan, onu almak aklimda var simdilik bakalim

tacoberry

up up up

tacoberry

upp

simbakedi

tavuk alerjisinde yapabileceginiz cok bir sey yok. iceriklere bakmaniz lazim. ama brit care, nd, acana oneririm. nd’nin tavuklu disinda hicbir mamasinda tavuk olmuyor, acananin da pacificasinda yok. acana pacifica all life stages bir mama oldugundan kisirlastirilinca da kullanilabilir. ama hangi mama olursa olsun biofeline urinary +d tabletini oneririm. erkekler kisirlastirilinca idrar yolu enfeksiyonu riski artiyor cunku