10 Günlük Şehir Dışına Çıkıcam Acil Yardım?

şehir dışına çıkıcam ve kedimi 10 günlüğüne bırakabileceğim kimse yok :( elimde olsa kedimi de götürürüm ama malesef ki otobüsle yolculuk yapıcam ve kedimi otobüse almazlar, daha da önemlisi kedim otobüste perişan olur. 2 gün sonra şehir dışına çıkıyorum lütfen akıl verin ne yapmalıyım?

8 CEVAP

Benim1kedimvar

Kimseye bence birakmayin ama eve duzenli gelecek birini ayarlayin

KedimVar

Eve düzenli olarak gelip kedinizin ihtiyaçlarıyla ilgilenecek birisini bulun. Bulamazsanız çok çok fazla mama. Çok çok fazla su. Çok çok fazla kum koyun. Etrafa kendi boyutunda oyuncaklar bırakın. (Minik oyuncakları yutup ölebilir. Ayrıca plastik top da koymayın. Parçalayıp yutup ölebilir.) Televizyonu açık bırakırsanız ses olur kendini daha az yalnız hisseder. Ayrıca üzerinde sizin kokunuzun olduğu bir eşyanız. Dikkat edin etrafta yutabileceği şeyler bırakmayın.

betulaltundal

Bence mama su ve oyuncağı ne kadar koyarsanız koyun 10 gün bir kedinin yalnız kalması için çok uzun bir süre. Bunalıma girer hayvancağız.

Minnak53

1.2 gün değil 10 gün diyorsunuz evde o kadar süre yanlız kalamaz günah ..

betulaltundal

Aynen öyle düzenli gelecek birileri yoksa, pansiyon ya da geçici bakabilecek birini bulmaya çalışın. En son ihtimal de veterinerinize bırakabilirsiniz klinikte pansiyoner olarak kalması için. Tabii nasıl bakacaklarını, şartları vs konuşun mutlaka.

GOZDENUR

Evın bır cok alanına su ve mama bırakmanızı tavsıye ederım. İkı kedı tuvaletı cunku bırı kotu kokunca rahatsız oluyorlar. Tabı en guzelı guvenılır veterıner

ceynrose

ben bakabilirim kediniz stresede girmez sevgiyle bakarım. mesaj attım size bana ulaşabilirsiniz.

akitalove

Bence pansiyona verebilirsiniz 10 gunlugune