Wise Cat Kedikumu

Benim1kedimvar

Kumla ilgili sıkıntılar yaşıyorum bu kumu buldum ucuza benziyor Ben daha önceden Sadece bir kere kullandım bir yıl önce falan da nasıl olduğunu hiç hatırlamıyorum bunu kullanan var mı

5 CEVAP

Cotontzu_Siri

Biokat's deneyebilirsiniz. Uygun fiyat ve çok memnun kalan var. Gimborn firmasının.

Benim1kedimvar

Ne kadar süre gidiyor acaba

yasement

Recoll diye bi kum var ucuz fena değil 10 litresi 13 lira gibi bişeydi

Cotontzu_Siri

Kullanmadım ama çok güzel topaklandığını, koku olmadığını ve tozumadığını duydum. Uzun da gidiyormuş.

Cotontzu_Siri

Yanında biokat's deo pearls baby powder kullanabilirsiniz. Topaklanmayı artırıyor, kokuyu azaltıyor ve kumun ömrünü uzatıyormuş.